ПП "ЭКОСТАР"
ПП "ЭКОСТАР"
Тернополь, г. Тернополь, ул. Жывова, 19, офис № 20 (рынок "Купон")

Жидкая теплоизоляция CERAMIZ СТАНДАРТ 5л

800 грн
Купить
Ед. изм. (5 л. готового раствора)
Поставщик ПП "ЭКОСТАР"
Сайт поставщика ekostar.te.ua
Производитель Ekostar (Украина)
Оценка

Описание

Матеріал Ceramiz - це рідка керамічна теплоізоляція, яка після висихання утворює еластичне термо-, гідро- і шумоізоляційне покриття. Забезпечує теплоізоляційну, антикорозійну, гідрофобну (водовідштовхувальну) та іншого захисту бетонних, металевих, залізобетонних, цегляних, дерев'яних, скляних, гумових поверхонь.
Рекомендується використовувати в якості теплоізоляції труб і трубопроводів для запобігання нагрівання, нанесення на запірну арматуру і засувки, з метою захисту від розпечення та зниження температури. Обробка технологічного обладнання: котлів, теплових камер, бойлерів, печей випалу і т. п. Наноситься як фарба, а діє як "тепловий бар'єр", рекомендований для проведення робіт в теплу пору року.

Діапазон робочих температур від - 50 ° С до + 250 ° С.
Температура нанесення матеріалу «Ceramiz - Стандарт» від + 7 ° С до + 50 ° С.

CERAMIZ - "Стандарт" призначений для фінішного покриття внутрішніх і зовнішніх поверхонь житлових і промислових об'єктів з метою зниження тепловтрат.

 

Початковий стан - суспензія білого кольору. В основу якої входять мікроскопічні, порожнисті, заповнені газом сфери, пов'язані акрилова-емульсійною, полімерною композицією.

 

Коефіцієнт теплопровідності - 0,053 Вт/мК. Заповнення мікросфер (з коефіцієнтом теплопровідності 0,041 Вт/мК), в складі досягає 60-70%, завдяки цьому, при покритті шаром товщиною 1,5-2мм спостерігається зниження тепловіддачі в 5-6 разів.

 

Після висихання і полімеризації матеріалу, на фасаді утворюється плівка з пов'язаних мікросфер, яка працює як термос: влітку не допускає нагрівання поверхні (до 95% сонячного випромінювання відбиває від приміщення), а взимку її охолодження (до 70% теплового випромінювання повертає в середину приміщення). Еластична основа покриття, заповнює і стягує існуючи мікропори і мікротріщини на фасаді, не дозволяючи їх подальшому розширенню та захищаючи від дії навколишніх середовищ.

 

Колір готового покриття - білий, матовий, легко корегується.            

 

Інструкція з використання:

 

Перед застосуванням, необхідно ретельно розмішувати вручну, протягом 7-10 хвилин, або механічно, при цьому обороти міксера не повинні перевищувати 150-200 обертів за хвилину, і при необхідності, з додаванням 5% води від маси матеріалу.

 

Наносити матеріал можна пензликом, малярним валиком з дрібним ворсом вирівнюючи шар покриття. Готове покриття складається з двох шарів. Товщина одного шару 0,7 мм. Можливо нанесення безповітряним розпилювачем з тиском матеріалу на виході з сопла 60-80 бар. Шар товщиною 0,4-0,5 мм виходить при трьох (проходах) розпилювачем.

 

Перевищення товщини одного шару матеріалу, перешкоджає повному випуску випаровування вологи, що призводить до втрати теплофізичних властивостей і деформації покриття. Час висихання одного шару - 24 години.

 

Поверхня на яку наноситься ізоляція повинна бути сухою, очищеною від пилу, при необхідності знежирена за допомогою розчинників. Цегляні і цементні поверхні, бажано попередньо заґрунтувати акриловою ґрунтовкою. Нерівні поверхні вирівняти за допомогою мастики. Температура поверхонь та навколишнього середовища під час нанесення і висихання покриття, не нижче +7,+10С. Не допускати роботу у вологу погоду, з вологістю повітря більше 80%.

 

Робочий інтервал температур готового покриття: -50 +250С, а витрата 1л на 1 м2.

 

Зберігання: Зберігати та транспортувати при температурі не нижче за +7С, в щільно закритій тарі та не допускати тривалого впливу сонячних променів. Перед використанням перемішати та застосовувати згідно вказівкам інструкції. Суміш розбавлена водою раніше, зберіганню не підлягає.

 

Застереження: Недотримання інструкції для застосування та нанесення, порушення правил зберігання CERAMIZ, можуть привести до втрат теплоізоляційних властивостей та зовнішнього вигляду матеріалу. Обов'язково дотримуватись загальних правил гігієни в процесі роботи, при попаданні в очі, ретельно промити теплою водою.     

Властивості: Не токсичний. Екологічно чистий.

Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Смотрите также

Другие предложенияРекламные ссылки
Теплоизоляционные материал

Широкий ассортимент, качество

Доставка и монтаж

ukrstk.com.ua
Утепление пенополиуретаном

Бесшовная технология напылением

Высокоэффективная термоизоляция

ППУ ПРОФИТ
Теплоизоляция стен

Широкий ассортимент материалов

Высокое качество. Гарантия!

ukrstk.com.ua
Пінополіуретан ППУ ПРОФІТ

Якісне утеплення - професійно

Досвід - 10 років

Обладнання високого тиску
Якісна довговічна ізоляція

Пінополіуретан - утеплення

овочесховищ, морозильних камер

ППУ ПРОФІТ - Досвід Якість Гарантія
Любые изделия из камыша

Высокое качество, доступная цена

Доставка по всей Украине

096-353-80-97, 095-766-86-18
Строй материалы со склада

Оптом и в розницу

Быстрая доставка +38067699-99-77

ТД КОЛИЗЕЙ
ППУ системы пенополиуретан

Компоненты изоцианат, полиол

Жесткий, закритопористый материал

edvans.com.ua
Утепление пенополиуретан

Высокоэффективная теплоизоляция

Сохраним Ваше тепло и деньги

ППУ ПРОФИТ
Теплоизоляция полиуретаном

Быстро, качественно!

Немецкий материал

edvans.com.ua