ПП "ЭКОСТАР"
ПП "ЭКОСТАР"
Тернополь, г. Тернополь, ул. Жывова, 19, офис № 20 (рынок "Купон")

Жидкая теплоизоляция CERAMIZ СТАНДАРТ 5л

800 грн
Купить
Код 239224
Поставщик ПП "ЭКОСТАР"
Сайт поставщика ekostar.te.ua
Страна производитель Украина
Единица измерения (5 л. готового раствора)
Оценка

Описание

Матеріал Ceramiz - це рідка керамічна теплоізоляція, яка після висихання утворює еластичне термо-, гідро- і шумоізоляційне покриття. Забезпечує теплоізоляційну, антикорозійну, гідрофобну (водовідштовхувальну) та іншого захисту бетонних, металевих, залізобетонних, цегляних, дерев'яних, скляних, гумових поверхонь.
Рекомендується використовувати в якості теплоізоляції труб і трубопроводів для запобігання нагрівання, нанесення на запірну арматуру і засувки, з метою захисту від розпечення та зниження температури. Обробка технологічного обладнання: котлів, теплових камер, бойлерів, печей випалу і т. п. Наноситься як фарба, а діє як "тепловий бар'єр", рекомендований для проведення робіт в теплу пору року.

Діапазон робочих температур від - 50 ° С до + 250 ° С.
Температура нанесення матеріалу «Ceramiz - Стандарт» від + 7 ° С до + 50 ° С.

CERAMIZ - "Стандарт" призначений для фінішного покриття внутрішніх і зовнішніх поверхонь житлових і промислових об'єктів з метою зниження тепловтрат.

 

Початковий стан - суспензія білого кольору. В основу якої входять мікроскопічні, порожнисті, заповнені газом сфери, пов'язані акрилова-емульсійною, полімерною композицією.

 

Коефіцієнт теплопровідності - 0,053 Вт/мК. Заповнення мікросфер (з коефіцієнтом теплопровідності 0,041 Вт/мК), в складі досягає 60-70%, завдяки цьому, при покритті шаром товщиною 1,5-2мм спостерігається зниження тепловіддачі в 5-6 разів.

 

Після висихання і полімеризації матеріалу, на фасаді утворюється плівка з пов'язаних мікросфер, яка працює як термос: влітку не допускає нагрівання поверхні (до 95% сонячного випромінювання відбиває від приміщення), а взимку її охолодження (до 70% теплового випромінювання повертає в середину приміщення). Еластична основа покриття, заповнює і стягує існуючи мікропори і мікротріщини на фасаді, не дозволяючи їх подальшому розширенню та захищаючи від дії навколишніх середовищ.

 

Колір готового покриття - білий, матовий, легко корегується.            

 

Інструкція з використання:

 

Перед застосуванням, необхідно ретельно розмішувати вручну, протягом 7-10 хвилин, або механічно, при цьому обороти міксера не повинні перевищувати 150-200 обертів за хвилину, і при необхідності, з додаванням 5% води від маси матеріалу.

 

Наносити матеріал можна пензликом, малярним валиком з дрібним ворсом вирівнюючи шар покриття. Готове покриття складається з двох шарів. Товщина одного шару 0,7 мм. Можливо нанесення безповітряним розпилювачем з тиском матеріалу на виході з сопла 60-80 бар. Шар товщиною 0,4-0,5 мм виходить при трьох (проходах) розпилювачем.

 

Перевищення товщини одного шару матеріалу, перешкоджає повному випуску випаровування вологи, що призводить до втрати теплофізичних властивостей і деформації покриття. Час висихання одного шару - 24 години.

 

Поверхня на яку наноситься ізоляція повинна бути сухою, очищеною від пилу, при необхідності знежирена за допомогою розчинників. Цегляні і цементні поверхні, бажано попередньо заґрунтувати акриловою ґрунтовкою. Нерівні поверхні вирівняти за допомогою мастики. Температура поверхонь та навколишнього середовища під час нанесення і висихання покриття, не нижче +7,+10С. Не допускати роботу у вологу погоду, з вологістю повітря більше 80%.

 

Робочий інтервал температур готового покриття: -50 +250С, а витрата 1л на 1 м2.

 

Зберігання: Зберігати та транспортувати при температурі не нижче за +7С, в щільно закритій тарі та не допускати тривалого впливу сонячних променів. Перед використанням перемішати та застосовувати згідно вказівкам інструкції. Суміш розбавлена водою раніше, зберіганню не підлягає.

 

Застереження: Недотримання інструкції для застосування та нанесення, порушення правил зберігання CERAMIZ, можуть привести до втрат теплоізоляційних властивостей та зовнішнього вигляду матеріалу. Обов'язково дотримуватись загальних правил гігієни в процесі роботи, при попаданні в очі, ретельно промити теплою водою.     

Властивості: Не токсичний. Екологічно чистий.

Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Комментариев ещё нет. Оставить комментарий

Смотрите также

Другие предложенияРекламные ссылки
Утеплитель для труб

Базальт, Каучук, ППУ

Большой выбор. Доставка!

ukrstk.com.ua
теплоизоляция напыляемыми

Пенополиуретанами овощехранилищ

Гарантия качества, опыт

067-442-53-16, 096-599-69-34
Якісна довговічна ізоляція

Термомодернізація овочесховищ

морозильних камер, сушок та ін.

Досвід Якість Гарантія ДИВИТИСЬ ТУТ
Тепло, гидроизоляция

Напыляемыми пенополиуретанами

Утепление, термоизоляция

067-442-53-16, 096-599-69-34
Монолітне утеплення

Гроші зберігаюча технологія

Екологічна безшовна теплоізоляція

= ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ =
Утепление, термоизоляция

Теплоизоляция пенополиуретанами

Овощехранилищ, ангаров, камер

067-442-53-16, 096-599-69-34
Теплоизоляция ППУ

Бесшовно, монолитно, герметично

Срок эксплуатации более 50 лет

УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ ЗДЕСЬ
Надежная гидроизоляция

Высокоэффективная термоизоляция

Цельномонолитно и герметично

Есть вопросы - спрашивайте здесь
Сучасне утеплення

Професійно з гарантією

Ефективно на протязі 50 років

ДОКЛАДНІШЕ